O nas

Studenckie Koło Naukowe Pedagogów jest najstarszym, bo działającym od 1953 roku kołem na uczelni i prowadzi działalność naukową oraz wolontarystyczną.

Testowy newsDrukuj

Treść newsa

Kiermasz CiastDrukuj

Już po raz kolejny SKNP organizuje Kiermasz Wielkanocy. Tym razem podczas kiermaszu będzie można skosztować różnych ciast. Fundusze zebrane podczas kiermaszu zostaną przekazane na Stowarzyszenie Koliber. Serdecznie zapraszamy!

Kiermasz BożonarodzeniowyDrukuj

W tym roku SKNP swój kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowało dnia 11 grudnia 2017r. Zebrane fundusze zostały przekazane dla dzieci z choroba nowotworową ze Stowarzyszenia Koliber.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie!
MikołajkiDrukuj

Studenckie Koło Naukowe Pedagogów z Instytutu Nauk o Wychowniu organizuje Mikołajki na Wydziele Pedagogicznym UP. Każdy student oraz pracownik, który w tym dniu przyjdzie w czapce świętego Mikołaja, otrzyma słodki upominek. W tym dniu także oragnizujemy akcję: Marzycielska Poczta- ogólnopolska akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Dzieci codziennie zaglądają do swoich skrzynek i wyczekują listonosza. Po prostu kochają dostawać listy i kartki. Dlatego też w tym dniu przygotowane będzie specjalne pudełko, do którego każdy będzie mógł wrzucić swój list bądz kartkę. Serdecznie zapraszamy!

Marzycielska PocztaDrukuj

Po raz kolejny SKNP bierze udział w akcji Marzycielskiej Poczty! Już po raz kolejny pragniemy wywołać uśmiech na twarzy dziecka. Podczas tej zbiórki zbieramy kartki dla 4-letniej Wiktorii, która uwielbia otrzymywać kartki. Dzięki Marzycielskiej Poczcie poznaje nowych, dobrych ludzi, którzy dodają jej siły i motywację do walki z chorobą.

Szczegóły na plakacie. Kolorowa skrzyneczka tradycyjnie będzie czekać na Was obok mediateki.

Konferencja NaukowaDrukuj

Konferencja NaukowaStudenckie Koło Naukowe Pedagogów dnia 29.11.2017r. zorganizowało Konferencję Naukową pt."Życie ma sens, gdy robimy to, co kochamy".
Wszystkim występującym serdecznie dziękujemy. Wszystkich chętnych do udziału w kolejnych akcjach SKNP zapraszamy już niedługo.

Warsztaty tańca integracyjnegoDrukuj

Warsztaty tańca integracyjnegoDnia 26.11.2017r. w Instytucie Nauk o Wychowaniu odbyły się warsztaty tańca integracyjnego, które prowadziła Pani Iwona Michnik, która jest instruktorką tańców etnicznych. Tańczyła także w zespole ludowym i teatrze tańca. Zobacz jak bawili się członkowie Studenckiego Koła Naukowego Pedagogów podczas warsztatów! Link

Działamy!Drukuj

Działamy!Wakacje powoli dobiegają końca. Już jutro wracamy na uczelnie. Dla Nas to kolejna okazja do nowych działań. Ale jeszcze w tym wakacyjnym nastroju dzielimy się z Wami Naszymi wspomnieniami. A już od jutra zapraszamy do dołączenia w nasze szeregi Emotikon smile Więcej informacji już niedługo

Udanych wakacjiDrukuj

Udanych wakacjiNiektórzy z Was pewne są w trakcie sesji. Za wszystkich trzymamy kciuki. Mamy również nadzieję, że ten nadchodzący czas przyczyni się do Waszego odpoczynku. Pomimo pracy i różnych aktywności jakie będziecie podejmować przez najbliższe 3 miesiące pamiętajcie, że każdemu należy się odpoczynek. UDANYCH WAKACJI!!! Wracamy do Was już niedługo z nowymi inicjatywami, pomysłami i działaniami. Od października czekamy na nowe- otwarte umysły gotowe do podejmowania wyzwań

ZAPRASZAMY!Drukuj

ZAPRASZAMY!Jest początek czerwca i na szczęście za oknami pogoda bardzo zachęcająca. Większość z Was albo żyje długim weekendem i wcale nie myśli o uczelni albo przygotowuje się do nadchodzącej sesji. Może Was zaskoczymy ale my w Kole Naukowym myślimy o tym co w październiku! Obecnie w Naszym Kole działa ok 20 osób. Ale wiele z nich niedługo kończy studia. Ostatni rok studiów zleci Nam tak szybko, że nawet się nie obejrzymy. Jednak nie obojętne Nam są losy SKNP. Dlatego już teraz chcemy zadbać o to by w przyszłości miał Nas kto zastąpić. Każdego dnia udowadniamy, że studia to nie tylko nauka ale zabawa i okazja do realizacji zainteresowań. Zapraszamy wszystkich chętnych do wstąpienia w nasze szeregi!

"O teorii i praktyce pedagogicznej"Drukuj

"O teorii i praktyce pedagogicznej"W ubiegły czwartek Studenckie Koło Naukowe Pedagogów zorganizowało Konferencję Naukową pt. O teorii i praktyce pedagogicznej. Jej celem było zaznajomienie studentów naszego Wydziału z tematyką praktycznego wykorzystania pedagogiki. Przygotowana przez prelegentów tematyka cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wszystkim występującym serdecznie dziękujemy. Wszystkich chętnych do udziału w kolejnych akcjach SKNP zapraszamy już niedługo.
127,475 unikalne wizyty